top of page
111-3422.jpg

Foto: Inger Paulsen 

bryllup

Å PLANLEGGE BLOMSTER til bryllup er en hyggelig og kreativ prosess. Vi går igjennom deres tanker og ønsker, og dere mottar et tilbud basert på våres samtaler. 

Gleder meg til å høre fra akkurat dere ! 

priser fra 15.000,-   --->

åpent for bookinger 2025

Forberedelser_Johanne_millifoto-4.jpg
Forberedelser_Johanne_millifoto-52-2.jpg

Ingensteds

Foto: Millifoto, Ingensteds

PLANLEGGER DERE BRYLLUP UTENFOR OSLO ? TA KONTAKT

Karianne Marøy Nedre Foss Gård Maggie 05.jpg

Nedre Foss Gård, Kinarommet
Foto: Kristianne Marøy

Karianne Marøy Bilde 8-15-20, 15 27 412.jpg
Grand hotell borddekor kongesalen-12web.jpg

Intimt og overdådig på Grand Hotell

Grand hotell borddekor kongesalen-10web.jpg
Brudebukett av Kirsten Løwe Westerggard, foto av Millifoto

Foto: Milli Foto

SharannaDL_Kjellergård_mai2019-5002.jpg

Foto: Millifoto

/ Bryllupskollektivet

Foto: Sharanne DL, Kjeller Gård

M&C - bryllup 2022-241.jpg

Foto: Kristianne Marøy

Smakebit_ F+M_millifoto_wedding-24.jpg

Foto: Milli foto

Blomsterdekoren fra vielsen ble flyttet over til kakebordet. 

utleie av vaser.jpg

Hellviktangen

Foto: Marte Garmann

Foto av Preticior and Pine Brudebukett av Kirsten Løwe Westergaard

Foto: Petricior and Pine

_Q9A2283web2.jpg

Hellviktangen

Foto: Marte Garmann

Foto av Holien Mo Blomster av Kirsten Løwe Westergaard, Grand Hotell

Grand Hotell

Foto: Åsmund Holien Mo

Lars Joachim og Øystein web-4.jpg
111-3082.jpg

Foto: Inger Paulsen

AogFbryllup23.IngerPaulsenFotografi12.jpg

Foto: Inger Paulsen

Smakebit_ F+M_millifoto_wedding-10.jpg

Foto: Milli foto

Rosa bohem

Lageret-Event-18.jpg
M&C - bryllup 2022-255.jpg

Foto: Kristianne Marøy

Brudebukett av Kirsten Løwe Westergaard, Foto av Michaela Klouda Photography

Foto: Michaela Klouda

Kirsten Westergaard x Maroy&Klouda_Nedre Foss Gård-104.jpg

Nedre Foss Gård, Chef´s Chambre

Foto: Marøy & Klouda 

Kirsten Westergaard x Maroy&Klouda_Nedre Foss Gård-110.jpg
roisefoto_bshoot7mai19-34-kopi.jpg
Kjeller gård mai 2019-11-kopi web.jpg

Kjeller Gård 

Foto: RøiseFoto

Oslomesterskapet 2016_012.jpg

Noen dekorasjoner blir laget på stedet, det holder seg bedre, blir mer tilpasset stedet den skal stå. Den typen dekorasjoner er aldri helt planlagt på forhånd, men farger, blomster og stil er selvfølgelig avtalt på forhånd :) 

Lageret-Event-7.jpg

Foto: Kat Siurek

Foto: Mati Photography

Foto: Fotostorie

Linker til andre aktører i bransjen

NOE AV DET ALLER BESTE FRA DAGEN ER GODT BEVARTE MINNER.

Isabell Solberg - https://www.isabellsolberg.com/

Inger Paulsen - https://www.ingerpaulsenfotografi.no/

Kristianne Marøy - https://www.kristiannemaroy.no/

Tone Tvedt - https://tonetvedt.no

Michaela Klouda - https://michaelaklouda.com 

Kat Siurek - https://katsiurek.com

Taran Gjøystdal - https://fotostorie.no

UTENLANDSKE FOTOGRAFER

MED BOOKINGER I NORGE

Stories by Josan - https://storiesbyjosan.com

Mati Photography https://mati-photography.com

INGEN BRUD UTEN KJOLE...

Undorn Wedding https://undorn.com 

Diin brud og selskap http://diin.no

Anna Johnson https://annajohnson.no

LYKKE-LI brud https://www.instagram.com/lykkelibrud/

NORSK DESIGN

Sadoni https://sadoni-shop.com

Tuva Listau - tilpasset deg https://tuvalistau.com

ET LITE UTVALG AV LOKALER TIL FESTEN

Høymagasinet, på Akershus festning, Oslo

Hellviktangen, Romantisk stil m brygge, Nesodden

Ingjerstrand, Funkis ved sjøen, Oslo

Lysebu, Fjellhotell ved Holmenkollen

Refsnes Gods, Moss

Grand Hotell, Oslo sentrum

Hvalstrand bad, Funkis i Bærum ved sjøen

HÅR & MAKEUP

Bel etage, Oslo sentrum, Kathrine T. Stenholen

Hanne Tangen Johansen, "hanne.bridalstylist"

Hair by Raad, Lillestrøm 

VAAR, Alexander Kiellandsplass

Hendrix Hair, St. Hanshaugen 

Herrer:

Edge Barbershop, Oslo sentrum

Hair by Raad, Lillestrøm

Pels pels 

Du når meg på mail: 

hei@kirstenlowe.no

Ta gjerne kontakt på telefon :

+47 90 88 98 79

På instagram finner du masse bilder

kirsten_westergaard

M&C - bryllup 2022-252.jpg

Foto: Kristianne Marøy 

bottom of page